Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

ЄС першим у світі прописав правила користування дронами

12 червня, 2019 - 10:18
Фото: Reuters

Європейське агентство авіаційної безпеки (EASA) підготувало набір правил користування дронами і Європейський союз став першим регіоном у світі, у якому прописані такі правила.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Такий крок, зокрема, дозволить запобігти подіям в аеропортах Гатвік і Хітроу, коли роботу аеровокзалів було призупинено через те, що дрони залетіли на їх території. У тих випадках частину рейсів довелося призупинити.

"Загальні правила допоможуть стимулювати інвестиції, інновації та зростання в цьому перспективному секторі", - заявив виконавчий директор EASA Патрік Кі.

Зокрема, починаючи з червня 2020 року оператори безпілотників зобов'язані зареєструватися в країні ЄС та зареєструвати кожен безпілотник. У правилах вказується, що таким чином також створюється безпечна, захищена та стабільна діяльність дронів як для комерції, так і для приватного користування.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ