Невідво­рот­ний хід бут­тя ве­де нас від ба­га­ть­ох тра­диційних цінно­с­тей. Та я вірю, що ми до них обовяз­ко­во по­вер­не­мо­ся
Іван Миколайчук, український актор, кінорежисер, сценарист

У Франції вимагають жорсткого покарання за вбивство водія автобуса, який відмовив у поїздці людям без масок та квитків

12 липня, 2020 - 10:27
Фото: Reuters

Новий прем'єр-міністр Франції Жан Кастекс пообіцяв, що судова влада країни покарає нападників на водія автобуса, який помер ввечері у п'ятницю, 10 липня. Кастекс таким чином відреагував на заклики політиків у Франції до жорстких заходів проти чотирьох осіб, причетних до нападу на водія.

Про це пише DW, передає УНН.

“Смерть Філіппа Монгуйо, на якого боягузливо напали в Байонні через те, що він робив свою роботу, ранить наші серця. Республіка вважає його зразковим громадянином та не забуде”, — написав Кастекс у соцмережі Twitter. Він пообіцяв, що правосуддя покарає винних у цьому злочині.

У містечку Байонна на півдні Франції 5 липня водій автобуса, якому було 59 років, відмовив у поїздці кільком людям на зупинці. Вони хотіли сісти в автобус без масок та дійсних квитків. Після відмови ці особи напали на водія та завдали йому декількох важких ударів по голові.

Через напад загалом затримали чотирьох осіб. Двом з них пред’явили обвинувачення у замаху на вбивство, а двох інших закидають ненадання допомоги. Водій Філіпп Монгуйо декілька днів пролежав у лікарні, він помер 10 липня. Лікарі констатували у нього смерть мозку. Вбивство чоловіка спричинило суспільне обурення у Франції.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ