У столиці Угорщини Будапешті триває чемпіонат світу з фехтування на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Успішно на цих змаганнях виступають і представники «Інваспорту» Львівщини.
Зокрема, Антон Дацко з міста Буська виборов друге місце у фехтуванні на рапірі, а львів’яни Наталія Морквич та Андрій Демчук посіли друге місце у фехтуванні на рапірі та третє місце у фехтуванні на шаблі відповідно.
Чоловіча збірна команда України у складі Антона Дацка, Андрія Демчука та одесита Вадима Цедрика виборола загальнокомандну перемогу у фехтуванні на шаблі.
Сьогодні, 12 серпня, чоловіча збірна команда України побореться за нагороди світової першості у фехтуванні на рапірі, а жіноча команда України у фехтуванні на шаблі.
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!



