Мир, прогрес, права людини – ці три цілі нерозривно пов’язані. Неможливо досягнути якоїсь із них, нехтуючи іншими.
Андрій Сахаров, фізик, правозахисник, дисидент, громадський та політичний діяч, лауреат Нобелівської премії миру

Унаслідок антитерористичної операції на півночі Йорданії загинули 7 людей

12 серпня, 2018 - 15:45
Фото Reuters

У місті Ас-Сальт на півночі Йорданії загинули 7 людей унаслідок антитерористичної операції. Про це повідомляє агенство Associated Press.

Серед загиблих троє бойовиків, яких витягли з-під уламків свого укриття, ще 4 людини - співробітники служби безпеки, які штурмували будівлю.

Антитерористична операція почалася в суботу, 11 серпня. Як передає агенство, це було найбільш "небезпечним" зіткненням бойовиків і сил безпеки Йорданії. Разом з цим, операція призвела до нових побоювань з приводу спроб терористів здійснити напад і дестабілізувати ситуацію.

Як повідомили виданню Reuters в уряді, силовикам вдалося вилучити зброю бойовиків. Офіційним особам було невідомо, скільки бойовиків сховалися в житловому кварталі. Але трьох затримали живими. Частина будівлі виявилася пошкодженою внаслідок вибуху, який влаштували терористи.

Місцеві ЗМІ повідомляли, що підозрювані бойовики - йорданці. Вони планували нові атаки і були озброєні вибухівкою, гранатами та іншою зброєю.

Антитерористична операція почалася після того, як у п'ятницю бойовики підірвали саморобну бомбу під поліцейським автомобілем у місті недалеко від столиці Аммана. Внаслідок вибуху було вбито поліцейського.

 

Джерело: 112 Україна

Новини партнерів

Loading...