Мова — це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма нашого організовування. Мова — душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб…
Іван Огієнко, український вчений, митрополит, політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

РФ робить свідомі кроки з ескалації напруженості в Азово-Чорноморському регіоні, - МЗС

12 серпня, 2020 - 16:42
Фото: navy.mil.gov.ua

Міністерство закордонних справ України вважає проведення незаконних навчань Чорноморського флоту Російської Федерації, які розпочалися 10 серпня 2020 року на тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополь черговим свідченням неприкритої зневаги Російської Федерації до норм і принципів міжнародного права, у тому числі, Статуту ООН, резолюцій Генеральної Асамблеї ООН, а також чинного законодавства України.

Про це йдеться у коментарі МЗС України у зв’язку з проведенням ЧФ РФ незаконних військових навчань на територіях тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим і м.Севастополь, оприлюдненому на офіційному сайті.

Організація згаданих військових навчань є також наочною ілюстрацією свідомих кроків Росії з ескалації напруженості в Азово-Чорноморському регіоні, що загрожує регіональній та європейській безпеці.

Україна засуджує протиправну демонстрацію Російською Федерацією її «військової міці», а також дії, спрямовані на подальшу мілітаризацію тимчасово окупованих нею територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополь. 

Російська Федерація має невідкладно припинити міжнародно-протиправні діяння проти державного суверенітету і територіальної цілісності України.  

Міністерству закордонних справ РФ передано відповідну ноту протесту.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ