Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Зеленський зустрівся з українськими моряками, яких утримували в РФ

12 вересня, 2019 - 16:50
Фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з українськими військовими моряками, яких утримували в Російській Федерації, та членами їхніх родин.

Про це передає прес-служба Зеленського.

На парковому подвір’ї Маріїнського палацу у неформальній атмосфері президент привітав військовослужбовців з поверненням на Батьківщину.

«Вони — такі ж герої, як і ви. Вони робили все, щоб вас повернути, а ми їм допомагали», — сказав Володимир Зеленський родинам моряків.

До складного процесу повернення було залучено багато людей та органів влади, які злагоджено працювали над цим питанням.

Володимир Зеленський вирішив питання з виділенням житла звільненим морякам в Одесі. Вони у свою чергу подякували президенту за повернення додому, а декілька з них запросили Володимира на власні весілля.

Усі подякували Володимиру Зеленському за те, що він носив на руках браслети з іменами утримуваних моряків, адже це підтримувало увагу до проблеми звільнення українців, зокрема з боку засобів масової інформації. Глава держави подарував морякам на пам‘ять президентські годинники.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ