...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Джеймс Мейс, видатний історик, політолог, дослідник голодомору в Україні

Прем'єр-міністр Данії підтримала ідею зупинки будівництва "Північного потоку-2"

12 вересня, 2020 - 20:55
Фото: flickr.com / Carl Johan Heickendorf

Прем'єр-міністр Данії Метте Фредеріксен підтримала пропозиції представників німецької влади щодо зупинки будівництва російського газопроводу "Північний потік-2". Вона також запропонувала відновити обговорення цього питання на міжнародному рівні.

Про це повідомляє данська телерадіокомпанія DR.

Фредеріксен наголосила, що Європейський союз не повинен ставати залежним від російського газу та додала, що завжди була противницею будівництва "Північного потоку-2".

"Я не думаю, що ми повинні ставати залежними від російського газу, тому я думаю, що буде добре, якщо ми зможемо відновити дискусію про це", - заявила вона.

Нагадаємо, про зупинку будівництва російського газопроводу в ЄС заговорили після отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. Заходи щодо "Північного потоку-2" хочуть використати як важелі тиску на Російську Федерацію у справі Навального.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ