При майстрах якось легше. Вони — як Атланти, держать небо на плечах. Тому і є висота.
Ліна Костенко, українська письменниця-«шістдесятниця», поетеса

Зеленський про нормандську зустріч: Обговорили не все, головне - збереження режиму "тиші" на Донбасі

12 вересня, 2020 - 17:22
Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський зазначає, що політичні радники глав держав "нормандської четвірки" не обговорили всі питання на зустрічі 11 вересня в Берліні і не поставили в них крапки, тому буде ще одна зустріч для продовження підготовки зустрічі лідерів у Нормандському форматі.

"Перше – була зустріч, це дуже важливо. Це означає, що тривають зустрічі в Нормандському форматі. І якщо зустрічаються радники, значить, буде плануватися зустріч лідерів у Нормандському форматі. Радники не обговорили всі питання і не поставили крапку в багатьох питаннях, тому буде ще одна зустріч радників", – сказав він на брифінгу в суботу в Одесі.

Зеленський наголосив, що найголовніше рішення, яке є після зустрічі в Берліні, – це продовження і дотримання режиму тиші на Донбасі. "Чи задоволені ми на сто відсотків? Ні. Була бойова втрата, так. Але якщо ми йдемо до виконання Мінських угод, йдемо до миру на сході України, то перше і головне питання – це дотримання режиму тиші. Це означає, що наші хлопці не будуть гинути", – зазначив він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ