Або думай сам - або той, кому доводиться думати за тебе, відніме твою силу, переробить всі твої смаки і звички, по-своєму вимуштрує і вихолостить тебе.
Френсіс Фіцджеральд, американський письменник, найбільший представник так званого «втраченого покоління» в літературі

Українські лікарі прибули до РФ, щоб обстежити затриманого Павла Гриба, - МОЗ

12 жовтня, 2017 - 14:13
Фото з відкритих джерел

З метою недопущення погіршення стану здоров'я 19-річного українця Павла Гриба, у МОЗ України прийняли рішення відрядити вітчизняних лікарів до Росії і вимагати невідкладно надати їм можливість провести обстеження затриманого, повідомляє прес-служба відомства.

 З 12 по 15 жовтня лікарі мають провести медичний огляд громадянина України Павла Гриба, надати інформацію про актуальний стан здоров'я юнака та рекомендовані йому лікарські засоби.

Зараз, як повідомляють у міністерстві, посадовці відомства перебувають на постійному зв'язку з відрядженими лікарями та інформуватимуть про подальший перебіг ситуації.

“Наразі, не зважаючи на численні звернення Генерального консульства України в Ростові-на-Дону та позиції Європейського суду з прав людини щодо необхідності допустити українських медиків до Павла Гриба, погодження від російської сторони отримано не було”, йдеться у повідомленні. 

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...