Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

Мінфін США отримав нові повноваження для запровадження санкцій

12 жовтня, 2019 - 18:14
Фото: Reuters

Президент США Дональд Трамп наділив Федеральне казначейство новими виконавчими повноваженнями. 

Відтепер Міністерство фінансів США зможе, за погодженням з Трампом і главою Держдепартаменту Майком Помпео, вводити нові значні санкції щодо «будь-якої особи», що має зв’язки з урядом Туреччини, повідомляє Радіо Свобода.

Постійний представник США в ООН Келлі Крафт 10 жовтня попередила Туреччину, що операція проти курдів на північному сході Сирії матиме наслідки, якщо Анкара не захистить вразливі категорії населення і не зуміє стримати терористичне угрупування «Ісламська держава».

Країни Європейського союзу обговорять можливе введення санкцій проти Туреччини в зв’язку з її операцією на півночі Сирії на найближчому саміті ЄС, який відбудеться наступного тижня в Брюсселі, заявила французький міністр у справах ЄС Амелі де Моншален.

Більшість держав ЄС різко засудило турецьку операцію проти сирійських курдів. Рада Безпеки ООН напередодні на вимогу низки європейських країн за зачиненими дверима обговорила ситуацію в Сирії. Ніяких заяв за підсумками обговорення не ухвалили.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ