Безлад не створює порядку. Якщо око зодчого — хаос, будівля буде Вавилонською вежею.
Віктор Гюго, французький письменник

Справа Марківа: МВС планує самостійно розслідувати загибель Роккеллі та Миронова

12 жовтня, 2019 - 14:14
Фото: radiosvoboda.org

Міністерство внутрішніх справ України планує самостійно розслідувати загибель італійського репортера Андреа Роккеллі і його російського перекладача Андрія Миронова поблизу Слов'янська, яке в 2014 році відкрило СБУ.

Про це повідомляє УНН.

“Справу в СБУ було відкрито одразу після загибелі Рокеллі та Миронова. На жаль, на той час попереднє керівництво СБУ не приділяло йому належну увагу, що і спонукало італійську сторону знайти когось крайнього для того, щоб звинуватити”, — заявив координатор батальйону Нацгвардії імені Кульчицького Андрій Антонищак.

На його думку, тодішня Генеральна прокуратура України, яка також мала допомагати, “палець о палець не вдарила”.

“Зараз, за моїми даними, МВС забирає справу чи вже забрало, з Служби безпеки, і буде безпосередньо розслідувати цей карний злочин. Є додаткові свідки, які на сьогоднішній день ще публічно не фігурують”, — додав він.

Нагадаємо, Україна заперечує причетність бійця Національної гвардії Віталія Марківа до смерті італійського репортера Андреа Роккеллі і його російського перекладача Андрія Миронова, загиблих 24 травня 2014 року поблизу Слов’янська, окупованого тоді проросійськими силами.

Як повідомлялося, вже декілька років 30-річний нацгвардієць Віталій Марків з подвійним громадянством України та Італії перебуває під вартою у в’язниці в Італії. 30 червня 2017 року італійські правоохоронці заарештували його в аеропорту Болоньї, коли він з дружиною приїхав у відпустку до своєї матері — вона живе в області Марке. 

Вчора суд присяжних в італійському місті Павія опублікував мотиваційну частину вироку нацгвардійця Віталія Марківа, який був засуджений до 24 років ув’язнення.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ