Одна із ознак мистецтва - це його нестримний вплив на розвинений інтелект.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

Делегація Міноборони Норвегії вшанувала пам’ять захисників України

12 листопада, 2019 - 22:02
Фото: mil.gov.ua

12 листопада, під час офіційного візиту в Україну, делегація Королівства Норвегія, яку очолює державний секретар Міністерства оборони Королівства Норвегія пані Туне Скуген, відвідала Залу пам’яті захисників України.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України на офіційному сайті.

Іноземну делегацію ознайомили із Меморіальним комплексом, який збудований з метою вшанування пам’яті українських захисників, які загинули в бойових умовах, виконуючи військовий обов’язок під час проведення миротворчих операцій в гарячих точках світу та під час проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на сході України.

В ході спілкування, представник Національного військово-історичного музею України розповів іноземним гостям про те, що це єдине місце в нашій країні, де зібрані та назавжди вписані в історію імена загиблих військовослужбовців і тут зберігається пам’ять про кожного воїна, хто віддав життя, захищаючи нашу державність та незалежність.

Іноземній делегації розповіли, що у Залі пам’яті на спеціальному подіумі знаходиться Книга Пам’яті, куди внесені імена загиблих військовослужбовців. Тут є всі, хто загинув в бою зі зброєю в руках, або унаслідок поранень у миротворчих місіях, а також в ході проведення Антитерористичної операцій та Операції об’єднаних сил на сході України.

На Церемоніальному майданчику делегація Міноборони Королівства Норвегія вшанувала пам’ять захисників України, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта та поклали квіти до Стели з Дзвоном Пам’яті.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ