Одна із ознак мистецтва - це його нестримний вплив на розвинений інтелект.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

ЄС: Україна виявила конструктивний підхід у виконанні Мінських угод

12 листопада, 2019 - 17:45
Фото: mil.gov.ua

Європейський Союз назвав «обнадійливими» сигнали, які виходять з процесу розведення військ на Сході України.

Відповідну заяву поширила речник ЄС Майа Косьянчич, передає Укрінформ та зазначає, що текст документа є у розпорядженні агентства. 

«Початок процесу розведення у селищі Петрівське, завершення виведення військ та озброєння із селища Золоте, та прогрес, що був досягнутий в Станиці Луганська, включаючи ремонт мосту, є обнадійливими сигналами, що надходять зі Східної України. Ці кроки очевидно полегшать страждання цивільного населення, яке проживає поблизу контактної лінії і яке несе головні тяготи цього конфлікту», - йдеться у документі.

ЄС підкреслює, що Україна виявила конструктивний підхід у просуванні вперед у виконанні Мінських угод.

«Ми очікуємо, що Росія також активно здійснюватиме позитивні кроки для того, щоб використати свій суттєвий вплив на збройні формування, які вона підтримує, і виконати свої зобов'язання за мінськими угодами у повному обсязі», - наголосила речник ЄС.

У Європейському Союзі наголошують також на тому, що СММ ОБСЄ залишається джерелом достовірної інформації про ситуацію на місцях. Тож персонал цієї Місії має отримати безпечний, безумовний та безперешкодний доступ до всієї території України, зокрема, для належного моніторингу територій, де відбувається розведення, а також прилеглої до них місцевості.

 

     

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ