Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

Українка здобула І премію на VIII Міжнародному конкурсі Євгена Станковича

12 листопада, 2020 - 10:44
Фото: ukurier.gov.ua

Студентка ІІ курсу відділу фортепіано (клас викладачки Ольги Терещук) Уманського обласного музичного коледжу Карина Хафіан здобула І премію на VIII Міжнародному конкурсі Євгена Станковича, який проходив у Києві.

У змаганні взяли участь 80 юних піаністів, 60 скрипалів, багато інших конкурсантів з численних міст України, пише «Урядовий кур’єр». Лауреати тепер матимуть можливість виступити на престижних сценах нинішнього та наступного року.

Оцінювали майстерність юних дарувань відомі виконавці, титуловані митці та інші члени авторитетного журі під головуванням Героя України, академіка Академії мистецтв України, лауреата Державної премії України ім. Т.Г. Шевченка, народного артиста України, професора Євгена Станковича.

Це не перший успіх юної піаністки. Карина своєю грою цього року здивувала й суворих поціновувачів мистецтва на Міжнародному конкурсі дітей та молоді «GOLD EUROPE -WORLD STARS 2020» у Празі, де зайняла перше місце. Високо оцінили майстерність студентки й на дистанційному міжнародному музичному конкурсі в Одесі «Музичний Олімп».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ