Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Українського курсанта у Великій Британії нагородили Міжнародним мечем

12 грудня, 2021 - 16:45
Фото: Генштаб ЗСУ

Збройні Сили України щиро вітають курсанта Павла Лейсі з успішним завершенням навчання у Королівській Академії Сухопутних військ Сандхерст та нагородженням Її Королівською Високістю Королівською Принцесою Анною Міжнародним мечем як найкращого іноземного кадета.

Про це інформує пресслужба Генерального штабу ЗС України, передає ArmyInform.

Начальник Генерального штабу Британської армії Збройних сил Великої Британії Генерал Сер Марк Карлтон-Сміт вручив курсанту Павлу Лейсі «Медаль Сандхерста» на відзначення його надзвичайних досягнень як іноземного кадета.

Збройні Сили України висловлюють вдячність Посольству України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії та Посольству Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії в Україні за сприяння, підтримку та допомогу в продовженні реалізації багаторічної традиції щодо опанування військової науки представником ЗС України за стандартами країни-члена НАТО.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ