Без знання української мови українські устремління виявляться збудованими на піску.
Олександр Потебня, український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф, літературознавець, педагог, громадський діяч

Україна в 2017 році заборонила в'їзд до країни 1,5 тис. іноземців за відвідування Криму, - ДПСУ

13 січня, 2018 - 13:58
Фото ДПСУ

У 2017 році в'їзд в Україну заборонили 1 500 іноземців, у тому числі сотням артистів і діячів культури. Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби.

"Протягом 2017 року складено майже 2,3 тисячі адмінпротоколів за ст. 204-2 КУпАП за порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї. Крім того, прийнято майже 1500 рішень про заборону в'їзду в Україну іноземним громадянам за такі порушення, у тому числі більше сотні артистам та діячам культури", - йдеться у повідомленні.

Від початку 2018 року виявлено 30 осіб, які незаконно відвідували Крим. Одна з порушниць була зупинена в п'ятницю, 12 січня, в аеропорту "Київ". Жінка прилетіла в Україну з Мінська. Однак, як стало відомо прикордонникам, вона відвідувала півострів з порушенням українського законодавства. Пасажирка була відправлена назад, їй заборонили в'їзд в Україну на три роки.

Також 810 осіб перебувають під підозрою з цієї ж причини.

Відзначено, що в'їзд на територію тимчасово окупованого Криму через закриті Україною пункти пропуску передбачає кримінальну та адміністративну відповідальність за ст. 332-1 КК або ст. 204-1 і ст. 204-2 КУпАП.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...