Мене вчили і я вчив, що сенс життя в творенні добра людям, у піднесенні матеріального та культурного рівня народу, у пошуках істини, у боротьбі за справедливість, національну гордість та людську гідність.
Олекса Тихий, український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української Гельсінської групи

Україна очікує на приліт представника слідчої групи Ірану, - Данілов

13 січня, 2020 - 17:49
Фото rnbo.gov.ua

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, під час зустрічі з Тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін, повідомив, що нині українська сторона очікує на приліт представника слідчої групи Ірану.

Про це йдеться на сайті РНБО.

Також Секретар РНБО України зазначив, що частина експертної групи, зокрема рятувальники, які з першого дня працювали на місці трагедії, повертаються до України. «Основна частина експертів залишається в Тегерані», - додав він.

Під час зустрічі сторони обговорили актуальний стан розслідування катастрофи літака Boeing 737 рейсу PS 752 «Міжнародних авіаліній України» в Ірані.

Тимчасово повірена у справах США в Україні К. Квін висловила щирі співчуття від Посольства США з приводу цієї жахливої трагедії. Також вона запевнила у готовності американської сторони надавати усю необхідну допомогу та інформацію у ході розслідування.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ