Усвідомлення народом свого буття є, можливо, найбільшою силою, що рухає життя
Володимир Вернадський, філософ, природознавець, один із засновників Української Академії наук

Кличко: Поточного опалювального сезону вартість опалення і гарячого водопостачання в Києві не зміниться

13 січня, 2021 - 14:27
Фото з відкритих джерел

Поточного опалювального сезону вартість послуг на опалення і гаряче водопостачання в столиці не зміниться, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Питання тарифів порушується кожного опалювального сезону. Збільшується вартість електроенергії та газу, які є основними складовими для виробництва тепла й постачання гарячою водою. І це є причиною для перегляду тарифів на тепло й гарячу воду", - сказав мер під час онлайн-брифінгу.

Він наголосив, що Київ має обґрунтовані й затверджені розрахунки, але цього опалювального сезону вартість послуг на опалення і гаряче водопостачання не зміниться.

"Мешканці багатоквартирних будинків платитимуть за комунальні послуги за тарифами ще 2019 року", - заявив мер.

За його словами, кияни сьогодні можуть вплинути на суми в платіжках за комуналку. Так, майже 800 будинків уже скористалися міськими програмами з енергозбереження. Термомодернізація будинків дає змогу зменшити витрати за комунальні послуги вдвічі-втричі.

"І столиця продовжує втілювати такі програми. На 2021 рік ми виділили з бюджету понад 150 млн грн на заходи з енергозбереження. Детальніше дізнатися, як можна приєднатися до міських програм, можна на сайті КМДА", - повідомив Кличко.

Як повідомлялося, Кабмін 28 грудня 2020 року скасував пільговий тариф на перші 100 кВт електроенергії. З 1 січня в Україні зросли тарифи на тепло- й електроенергію.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ