Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Євросоюз продовжив економічні санкції проти Росії

13 січня, 2022 - 18:13
Фото Reuters

Європейський союз ще на півроку продовжив економічні санкції проти Росії за агресію проти України. Вони діятимуть як мінімум до 31 липня 2022 року.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт Ради ЄС.

Повідомляється, що на шість місяців продовжено санкції, що діють щодо окремих секторів економіки Російської Федерації. Рішення ухвалено за результатами оцінки виконання мінських угод щодо врегулювання на Донбасі.

Економічні санкції вперше було запроваджено 31 липня 2014 року у відповідь на агресію проти України. Вони обмежують російським банкам та компаніям доступ до первинних та вторинних ринків капіталу ЄС, забороняють фінансову допомогу та посередництво для фінансових установ з Росії.

Санкції забороняють прямий чи непрямий імпорт, експорт чи передачу військової продукції, встановлюють заборону на постачання товарів подвійного призначення. А також обмежують доступ Росії до технологій, які можна використовувати в енергетичному секторі.

На додаток до економічних санкцій ЄС вжив інших заходів у відповідь на захоплення Криму та Севастополя, а також навмисну ​​дестабілізацію України. До них відносяться: заборона на в'їзд до країн ЄС, заморожування активів та обмеження економічних відносин із Кримом та Севастополем.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ