Знати – це усвідомлювати, що ви нічого не знаєте. У цьому є сенс істинного знання
Сократ, давньогрецький філософ, один із засновників Західної філософії

Під Вінницею на скіфських валах влаштують фестиваль зимового довкілля

13 лютого, 2018 - 22:06
Фото надане автором

З 23 по 25 лютого на Немирівському скіфському городищі 40 митців з різних куточків України представлять своє неординарне мистецтво на Міжнародному зимовому фестивалі довкілля «Міфогенез 2018». Про це на офіційній сторінці фестивалю у Facebook написав координатор проекту, голова громадської організації «Лабораторія актуальної творчості» Олександр Никитюк.

«Міжнародний зимовий фестиваль мистецтва довкілля «Міфогенез» щорічно проводиться на Вінниччині, починаючи з 2006 року. В 2018 році він відбудеться вже тринадцятий раз. До участі відібрано більше 40 художників з Києва, Харкова, Львова, Сум, Вінниці та навіть Польщі, – повідомляє художник. – Головна концепція проекту залишається незмінною – продукування новітнього міфу.  Створені учасниками, в контексті загальної назви проекту об’єкти land-art, виконують завдання «Міфогенезу» і візуалізують відчуття сучасності через художній образ. Результатом є виникнення дискурсивного поля між глядачем і створеним художниками новим міфологічним простором».

Учасники цьогорічного проекту створять на Немирівському скіфському городищі кілька об’єктів land-art. З фото матеріалу буде сформована експозиція, яку планують презентувати протягом 2018 року в містах України та за кордоном.

А тим часом подивитися на творчі роботи учасників торішнього проекту у вінничан та гостей міста буде вже завтра. Презентація фотовиставки за результати робіт минулорічного фестивалю «Міфогенез 2017» відкриється у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї о 16.00. Вхід вільний.

Олеся ШУТКЕВИЧ, фото надане автором

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...