Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

У Дніпрі військовослужбовці здали кров для поранених побратимів

13 березня, 2020 - 21:55
Фото: АрмияInform

У Дніпрі військовослужбовці здали кров для побратимів, які зазнали поранень внаслідок ураження вантажівки українських розвідників ворожою ракетою ПТРК поблизу Пісків 10 березня.

Про це повідомляє АрміяInform.

Донорська кров потрібна не тільки для рятування життів військових, її щоденно потребують і цивільні пацієнти. Тому військові Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також Дніпропетровської бригади тероборони долучилися до Всеукраїнської благодійної ініціативи «Брати по крові».

Як зазначає донор зі стажем – офіцер Дніпропетровського обласного ТЦК та СП Андрій Соловейчик, хоча участь в акції зі здачі крові була плановою, у цьому виникла і термінова потреба – до клінічної лікарні імені І.І. Мечникова із району проведення операції Об’єднаних сил доправили шість важкопоранених воїнів. Невідкладну медичну допомогу їм надали у військовому мобільному госпіталі, а потім, після стабілізації стану, провели поетапну евакуацію наземним транспортом та військовою авіацією до Дніпра.

– Тому ми тут. На обласному рівні підтримали благодійну ініціативу «Брати по крові», яку започаткували у Львівському обласному військкоматі разом із бригадою територіальної оборони. Відтоді акція набула всеукраїнського масштабу, її підхопили військові, резервісти, волонтери і небайдужі громадяни. Згодом естафета перейшла до підрозділів Полтавщини, Сумщини, а нині вона триває на Дніпропетровщині. Участь у поповненні банку крові для різних медичних потреб беремо регулярно. І не важливо, призначається вона цивільним чи військовим, головна мета – допомога людям. Також запрошуємо всіх військових, хто може й бажає, доєднатися до нас, – закликає Андрій Соловейчик.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ