Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Нацрада перевірить чотири канали з холдингу "Інтера"

13 квітня, 2017 - 16:07
Фото зі сторінки "Інтера" в Facebook

Національна рада з телебачення і радіомовлення на засіданні призначила позапланові перевірки щодо дотримання квот національного і європейського продукту чотирьом телеканалам, що входять до медіа-холдингу "Inter Media Group" - "Інтер", НТН, "Піксель" та "Enter-фільм", повідомляє преслужба Нацради.

З 13 по 19 лютого Нацрада проводила моніторинг програм, які транслюються в проміжках часу між 7:00 і 23:00. Кількість передач європейського виробництва, а також США і Канади, у цей час мовлення повинна становити не менше 70% загального тижневого обсягу мовлення. Щонайменше 50% загального тижневого обсягу мовлення мають становити передачі українського виробництва. 

Моніторинг зафіксував, що на каналах "Інтер" та НТН частка передач європейського виробництва, а також США та Канади, становила 57% замість мінімальних 70%, частка передач українського виробництва на НТН - 32% замість 50%; на каналі "ПІКСЕЛЬ TV" частка передач українського виробництва становила 25%; на каналі "Ентер-фільм" частка передач європейського виробництва, а також США і Канади  становила 37%,  а передач українського виробництва - 22%. 

Назначені перевірки повинні підтвердити чи спростувати результати моніторингів. Після цього Національна рада ухвалить відповідні рішення.

Нагадаємо, 11 квітня Нацрада оштрафувала 10 радіостанцій за недотримання квоти на українську музику.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ