Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Байден провів телефонну розмову з Путіним та запропонував зустрітися

13 квітня, 2021 - 19:34
Фото: Facebook/Джо Байден

Президент США Джо Байден провів телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним.

Про це, як передає Радіо Свобода, повідомляє пресслужба Білого дому.

«Вони обговорили ряд регіональних і глобальних питань, в тому числі намір США і Росії продовжити діалог про стратегічну стабільність у низці питань щодо контролю над озброєннями», – йдеться у повідомленні.

У Білому домі зазначили, що Байден «дав зрозуміти, що Сполучені Штати будуть діяти рішуче на захист своїх національних інтересів у відповідь на дії Росії, такі як кібернетичні вторгнення і втручання у вибори».

«Президент Байден підкреслив непохитну прихильність США суверенітету і територіальної цілісності України. Президент висловив нашу стурбованість з приводу раптового нарощування російської військової потужності в окупованому Криму і на кордонах України та закликав Росію знизити напруженість», – наголосили у Білому домі.

Байден також запропонував Путіну зустрітися у найближчі місяці у нейтральній країні, «для обговорення всього спектру проблем, що стоять перед США і Росією».

Також агентство додає, що пресслужба Кремля наразі не повідомляла про телефонну розмову Путіна з президентом США.

Раніше Сполучені Штати висловили стурбованість щодо дій Росії в окупованому нею Криму і на сході України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ