Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Росія цього разу не зможе застати нас зненацька, - Кулеба після зустрічі з генсеком НАТО

13 квітня, 2021 - 13:55
Фото Reuters

Україна віддана дипломатичним і політичним засобам вирішення конфлікту на сході нашої держави, але разом із західними партнерами прагне уникнути помилок 2014 року і не дозволить Росії застати нас зненацька.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на спільній пресконференції з генеральним секретарем НАТО Йєнсом Столтенбергом у Брюсселі, передає Укрінформ.

«Сьогодні ми зібралися для того, щоб запобігти тим помилкам, які були зроблені у 2014 році, коли Росія діяла дуже швидко і втілила свої військові цілі на Донбасі та в Криму, поки західні партнери вирішували, як реагувати. Росія цього разу не зможе знову застати нас зненацька. Україна і наші партнери залишаються сильними. Ми не будемо втрачати час. І якщо Москва розпочне нову спіраль насильства або діятиме безрозсудно, це буде їй дорого коштувати», - сказав Кулеба.

Водночас він наголосив, що Україна не хоче війни і не планує ніякого наступу або ескалації .

«Україна віддана дипломатичним і політичним засобам вирішення цього конфлікту», - запевнив очільник МЗС.

Він поінформував, що на зустрічі з генеральним секретарем Йєнсом Столтенбергом обговорив, як НАТО і союзники можуть підтримати Україну в нинішніх обставинах.

«Я також порушу це питання на зустрічі Комісії Україна-НАТО… Україна і її союзники можуть багато зробити, щоб запобігти нарощуванню Москвою напруженості й захистити українські кордони», - переконаний міністр.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ