Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Україна приєдналася до угоди про культурні маршрути Ради Європи

13 квітня, 2021 - 17:08
Фото з сайту Укрінформ

Україна офіційно долучилася до угоди про культурні маршрути Ради Європи, спрямованої на формування спільного культурного простору шляхом популяризування європейської ідентичності.

Про це повідомляє міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

«Культурні маршрути» – є одним зі способів європейського культурного співробітництва. Мета ініціативи Ради Європи – показати об’єднання культури і спадщини в єдине ціле та спільно просувати і популяризувати європейську культуру та спадщину. Вона спрямована на формування спільного культурного простору шляхом популяризації європейської ідентичності та приналежності через обізнаність про культурну спадщину. Це все відбувається завдяки транснаціональним маршрутам, які тематично пов’язані", – написав він.

Міністр зазначив, що важливим є і політичний аспект, який дає змогу стати лідером у формуванні тих чи інших культурних маршрутів. За словами міністра, тепер Україна в середині загальноєвропейського контексту, а отже має право голосу і вплив на формування наративу, який закладається у ці маршрути.

"Щодо економічного ефекту – його отримують і місцеві громади, і туристичні організації. Для останніх карантинні обмеження поки внесуть свою ложку дьогтю у підвищення статистики в’їзного туризму, але перспектива – чудова", – додав Ткаченко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ