Скоро побачила Україна, що попалась у неволю, бо вона по своєй простоті не пізнала, що там був цар московський, а цар московський усе рівно було, що ідол і мучитель
Микола Костомаров — видатний український історик, поет-романтик, мислитель, громадський діяч та етнопсихолог

В Україні скорочується рівень госпіталізацій пацієнтів з коронавірусом, - МОЗ

13 квітня, 2021 - 14:32
Фото Reuters

В Україні скорочується рівень госпіталізацій пацієнтів з коронавірусом, проте у Києві та Хмельницькій області цей показник ще досі високий.

Про це свідчать дані Міністерства охорони здоров'я, передає Еспресо.

Станом на 13 квітня в Україні вже п'ять регіонів відповідають нормі за рівнем COVID-госпіталізацій.  Ця норма в Україні становить 60 людей на 100 тис. населення.

На сьогодні показнику відповідають Кіровоградська (44,7), Закарпатська (46), Івано-Франківська (53,8), Херсонська (57,6) і Луганська (59,2) області.

Найбільша кількість госпіталізацій пацієнтів з коронавірусом у Хмельницькій області. Тут показник госпіталізацій становить 130,3.  У Житомирській області – 99,8, на Чернігівщині – 98,5. У Миколаївській області цей показник становить 97,4. у Києві – 94,5.

Відтак, у "червоній" зоні зараз перебувають 12 регіонів: Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька і Чернігівська області.

"Жовтими" залишаються три області - Закарпатська, Івано-Франківська і Херсонська. Решта - "помаранчеві".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ