Минуле й теперішнє — наші засоби, лиш майбутнє — наша мета.
Гюстав Флобер, французький прозаїк-реаліст, один з найбільших європейських письменників XIX ст.

Вінницькі ветерани-підприємці оголосили конкурс бізнес-ідей для своїх побратимів

13 квітня, 2021 - 15:16
Фото авторки

Тематичний фонд «Арсенал підтримки», який об’єднує ветеранів війни, започаткував проєкт з підтримки своїх бойових побратимів, які не можуть наважитися втілити свою бізнес-ідею в життя, чи масштабувати вже наявний бізнес. Проєкт передбачає навчання для військовослужбовців – діючих, чи у запасі – з основ ведення бізнесу, написання бізнес-плану, а головне – фінансову підтримку для його реалізації. У конкурсі ідей можуть брати участь усі охочі ветерани з Вінниці та області. Але пріоритет надаватиметься тим, хто має мотивацію, час та натхнення на розвиток свого бізнесу або ідеї. Заявки приймають до 30 квітня поточного року. Детальніше на сторінці «Арсеналу підтримки» у Фейсбук

«Власний бізнес для ветеранів війни може стати ефективним інструментом їхньої адаптації, – відзначає начальник відділу Мінветеранів у Вінницькій області, голова Наглядової ради фонду Володимир Сироватко. – Зараз вкрай актуальними стають освітні проєкти та програми, що стимулюють відкриття власної справи, адже це також важлива частина реабілітації та соціалізації, свого року терапія, яка дозволяє повернутися до нормального життя».

Крім того, тематичний фонд «Арсенал підтримки» закликає соціально відповідальний бізнес підтримати їхню ініціативу і допомогти ветеранам реалізувати їхні бізнес-ідеї. Зі свого боку, фонд обіцяє ретельну звітність про  суму зібраних коштів та розподіл витрат. Інформація буде розміщуватися на сайті фонду сиcтематично.

Як писав «День», фонд «Арсенал підтримки» утворився на базі Благодійного фонду «Подільська громада». У своїй діяльності він керується принципами соціального підприємтва, тобто певна сума прибутку від новостворених соціальних підприємств акумулюється у тематичному фонді «Арсенал підтримки». Головна мета фонду – допомога, підтримка та консультування ветеранів та членів їхніх родин у започаткуванні, веденні та розвитку власного бізнесу.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото з архіву авторки

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ