Краще в ріднім краї милім полягти кістьми, сконати, ніж в землі чужій, ворожій в славі й шані пробувати!
Микола Вороний, український письменник, перекладач, поет, режисер, актор

15 та 16 травня у Києві відбудеться ІІ "Фестиваль Драматургії Любові і Бобра"

13 травня, 2021 - 15:38
Фото надано організаторами

15 та 16 травня у Києві відбудеться ІІ "Фестиваль Драматургії Любові і Бобра". Цього разу у вигляді сценічних читок будуть представлені дебютні тексти п’яти сучасних українських драматургинь. Ось імена авторок, які сподіваємось скоро побачити на афішах театрів: Таня Козак, Галя Лютікова, Анастасія Пугач, Оля Жижко та Олена Шевченко.

Читка в сучасному театрі є самостійною сценічною формою презентації драматичного тексту. Глядачі матимуть змогу побачити цікаві режисерські прочитання у виконанні акторів.

До створення читок залучені театральні режисери та актори: Антон Романов, Євгенія Непиталюк, Аліна Костюкова та Катерина Вишнева.

Фестиваль було започатковано в грудні 2020 року для популяризації сучасної української драматургії.  Як зазначають організатори заходу - драматургині Лєна Лягушонкова та Катерина Пенькова - всі представлені тексти є результатом праці в рамках лабораторій останніх двох років: І, ІІ та ІІІ Школи Швидкої Драми Post Play театру та II Лабораторії сучасної драматургії Національної спілки театральних діячів України.

Партнером фестивалю є Музей актриси Марії Заньковецької, де і відбуватиметься захід. Початок фестивалю 15 травня, о 17.30. Вхід вільний.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ