Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

До Білорусі не пустили віцеспікера парламенту Естонії

13 травня, 2021 - 17:20
Фото: riigikogu.ee

Віцеспікер Рійгікогу (естонський парламент), президент Союзу волейболу Естонії Ханно Певкур не зміг вилетіти до Мінська, щоб підтримати жіночу збірну країни в кваліфікації чемпіонату Європи.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє портал національного телерадіомовлення ERR.

«У мене було запрошення від Федерації волейболу Білорусі... Я прийшов в аеропорт, але зареєструватися на рейс не зміг. Вивчивши мій паспорт, на реєстрації мені сказали, що посадити на літак мене не можуть, оскільки, за даними прикордонної охорони Білорусі, моє прізвище знаходиться в списку тих, кому заборонений в'їзд до країни», - сказав Певкур.

За його словами, він показав наявне у нього запрошення, про наявність якого поінформували і білоруських прикордонників, але нічого не змінилося. «Після цього я зв'язався з білоруської федерацією. Через якийсь час вони мені повідомили, що вирішили цей інцидент, але для вильоту до Мінська було вже занадто пізно, оскільки реєстрація на рейс уже завершилася», - зазначив віцеспікер парламенту.

У нього немає відповіді на питання, коли і хто його вніс до чорного списку. «Офіційної інформації у мене немає, але, швидше за все, причиною є те, що я є віцеспікером парламенту. Найнеприємніше - що я про це нічого не знав. Повідом мені про це заздалегідь, я б міг почати займатися цим питанням. А так я не міг навіть подумати про те, що як президент Союзу волейболу я не можу летіти в Білорусь», - резюмував Певкур.

У Мінську проходить кваліфікація чемпіонату Європи серед команд групи А, до якої входять жіночі збірні Білорусі, Естонії та Швейцарії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ