Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

Українського курсанта нагородили Міжнародною премією у британському Коледжі Королівських ВПС Кранвелл

13 травня, 2021 - 11:49
Фото: Facebook/ukinukraine

Цього року курсант Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Антон Лузгарь був нагороджений Міжнародною премією у Коледжі Королівських Військово-Повітряних Сил Кранвелл.

Про це повідомляє Посольство Великої Британії в Україні.

Антон отримав трофей і пам’ятну картину із зображенням коледжу на знак визнання його лідерських та офіцерських якостей, а також високих результатів навчання на курсі. Тепер Антон має шанс позмагатися з іншими кращими міжнародними курсантами за честь стати найкращим та отримати меч Королівських ВПС.

Курсовий офіцер Антона заявив, що "він абсолютно заслужено може пишатися своїми досягненнями".

Нагадаємо, минулого року український курсант Антон Совенко отримав відзнаку кращого закордонного випускника Королівської академії сухопутних військ Великої Британії в Сандгерсті. 2019 року Артем Бараненко отримав "Шаблю найкращого закордонного випускника" Сандгерста. Він став першим українцем, який удостоївся цієї високої відзнаки. У 2015, Михайло Лещенко отримав почесну відзнаку як найкращий випускник коледжу Королівських ВПС серед іноземців.

"Українські курсанти продовжують бути одними з найкращих у військових навчальних закладах Великої Британії", - підсумували у Посольстві.
 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ