Влада спирається на всіх, хто живе в брехні.
Вацлав Гавел, чеський політик та громадський діяч, дисидент, критик комуністичного режиму, драматург та есеїст, дев'ятий та останній президент Чехословаччини та перший президент Чехії

Парламент Португалії схвалив закон про зміну статі

13 липня, 2018 - 13:57

Парламент Португалії схвалив закон, який дозволить громадянам змінювати стать та ім’я з 16 років без медичного висновку, який свідчить про "порушення ідентичності". Про це повідомляє ЄП з посиланням на AFP.

"Португалія приєднується до Данії, Мальти, Швеції, Ірландії та Норвегії і стане шостою європейською країною, яка надасть право на самовизначення трансгендерної ідентичності...без опіки третіх осіб та без діагнозу порушення ідентичності", - сказала депутат Сандра Кунья під час дебатів.

Зміна статі та прізвища залишатиметься незалежною від будь-якої можливої ​​зміни статі. Закон, також забороняє хірургічні процедури для дітей, які народжуються з чоловічими та жіночими статевими органами, щоб вони могли самостійно вибрати собі стать.

Нинішній закон, який діє з 2011 року, вимагав від транссексуалів надати медичний діагноз, який би засвідчував гендерну дисфорію - коли гендер не відповідає біологічній статі.

Тепер новий закон має бути підписаний консервативним президентом Марсело Ребело де Соузою, який наклав вето на першу версію тексту, прийняту парламентом в середині квітня.

Глава держави хотів, щоб для неповнолітніх віком від 16 до 18 років все ж таки був необхідний медичний висновок.

Новини партнерів

Loading...