Народ, який вірить, що якась суміжна країна або імперія здобуде йому державу, ніколи не зможе стати на власні ноги і буде завжди паралітиком. А його політичні групи будуть задніми колесами для чужих агентур.
Олег Ольжич - український поет, археолог і політичний діяч

У Чернівцях пом’якшують карантин і запускають транспорт

13 липня, 2020 - 13:06
Фото Миколи Тимченка, "День"

У Чернівцях міська комісія з питань ТЕБ та НС пом'якшила карантинні обмеження, зокрема, скасувала роботу громадського транспорту в режимі спецперевезень, відновивши звичайний докарантинний режим перевезень.

Про це розповів заступник Чернівецького міського голови Володимир Середюк, передає Укрінформ.

"На сьогоднішньому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС було скасовано рішення про призупинення громадського транспорту і, відповідно, ліквідовані спецперевезення", - сказав Середюк.

Також зазначається, що наразі невідомо з якого саме числа вступають в силу прийняті положення щодо скасування режиму спецперевезень, оскільки потрібно ще відповідне рішення виконкому, яким затверджувався тимчасовий тариф.

"Точну дату та інші деталі зможу роз'яснити лише після отримання протоколу комісії. Оскільки це рішення тягне за собою інші рішення виконкому. Тому, швидше за все ще завтра скликатиметься засідання виконавчого комітету, де будуть остаточно вирішені нюанси щодо оплати тощо. Наразі це питання вивчають юристи», - додав заступник міського голови.

Також він повідомив, що на цьому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС не піднімали питання щодо відкриття дитячих садочків у Чернівцях, як планували раніше. За словами посадовця, відкриття садочків заборонила обласна комісія.

У Чернівецькій області зафіксували 5161 випадок інфікування COVID-19. Із них 2792 особи одужали, а 201 пацієнт помер.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ