Врятуймо мову — мова врятує нас!
Юрій Іллєнко, кінорежисер, сценарист, актор, оператор, продюсер, Народний артист України 1987 року

"Лікарі без кордонів" обмежать місію з порятунку біженців у Середземному морі

13 серпня, 2017 - 11:39
Фото Reuters

Через тиск лівійської влади міжнародна організація "Лікарі без кордонів" істотно обмежить свою гуманітарну місію з порятунку біженців в Середземному морі. 

"Міжнародна організація "Лікарі без кордонів" збирається істотно обмежити свою гуманітарну місію з порятунку біженців в Середземному морі",- передає УНН.

Зокрема, в море більше не буде виходити судно Prudence - один з найбільших кораблів, який займається порятунком біженців.

Зазначено, що "Лікарі без кордонів" пішли на цей крок через тиск з боку Лівії та Італії, оскільки лівійська влада збираються обмежити присутність суден гуманітарних організацій в міжнародних водах, ввівши власну "пошуково-рятувальну зону". А в кінці липня "Лікарі без кордонів" відмовилися підписати розроблений італійською владою "кодекс поведінки" для тих, хто займається порятунком біженців в Середземному морі.

Варто зазначити, що цей кодекс, зокрема, передбачає допуск збройних поліцейських на борт суден і заборону на пересаджування врятованих з одного корабля на інший.

Новини партнерів

Loading...