Жалься, Боже, з України, що не вкупі має сини!
Іван Мазепа, український військовий, політичний і державний діяч, Гетьман

Меркель планує знизити рівень безробіття у Німеччині до 3%

13 серпня, 2017 - 11:04
Фото Reuters

До 2025 року канцлерка Німеччини Анґела Меркель хоче виконати план щодо зниження безробіття у країні до трьох відсотків. Про це вона заявила в суботу, 12 серпня, на партійному заході в Дортмунді, яким очолюваний Меркель Християнсько-демократичний союз (ХДС) розпочав заключну фазу передвиборної кампанії 2017 року, передає Deutsche-Welle.

"Ми маємо намір досягти повної зайнятості до 2025 року. Тобто рівень безробіття має бути нижче трьох відсотків, і я вважаю, що ми можемо цього досягти", - зазначила Меркель.

За даними Федерального бюро з питань праці, наразі рівень безробіття в Німеччині становить 5,7 відсотка. В липні кількість безробітних у ФРН складала 2,5 мільйона осіб. В той же час, у другому кварталі 2017 року на німецькому ринку праці близько 1,1 мільйона робочих місць не були зайняті. Великі сподівання роботодавці країни покладають зокрема на біженців і мігрантів, які у великій кількості іммігрували до Німеччини останніми роками. Однак через бюрократичні перепони вони часто місяцями чекають на дозвіл працевлаштування в країні, попри те що готові починати працювати в будь-який момент.

Джерело: Deutsche-Welle

Новини партнерів

Loading...