Жалься, Боже, з України, що не вкупі має сини!
Іван Мазепа, український військовий, політичний і державний діяч, Гетьман

Вибори у ФРН будуть добре захищені від хакерських атак, - Заррайтер

13 серпня, 2017 - 13:49
Фото: picture alliance / dpa

Вересневі вибори до Бундестагу добре захищені від можливих зовнішніх хакерських атак. Таке переконання висловив федеральний уповноважений з проведення виборів Дітер Заррайтер. Про це сьогодні він заявив у інтерв'ю журналістам, передає DW.

"У найгіршому випадку атака може затримати оголошення попередніх офіційних результатів голосування", - заявив Заррайтер. Його відомство тісно співпрацює з федеральним відомством з безпеки інформаційних технологій. Під час підготовки до голосування 24 вересня проводяться комплексні технічні тести системи і відпрацювання різних ситуацій, наприклад, безпечну передачу даних у разі збою подачі електроенергії, додав Заррайтер.

Як відомо, раніше міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр (Thomas de Maiziere) припускав, що Росія намагатиметься вплинути на результати виборів до німецького Бундестагу, які відбудуться 24 вересня. Він нагадав тоді про кібератаку на Бундестаг 2015 року, під час якої нападники викрали велику кількість інформації. "Ми очікуємо, що частина цієї інформації спливе найближчими тижнями", - казав міністр.

Нагадаємо, за 6 тижнів до виборів Меркель втратила 10 % у рейтингу.

Джерело: Deutsche-Welle

Новини партнерів

Loading...