Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

ЦГЗ отримав рекордну кількість підозр на COVID-19 за весь час епідемії

13 серпня, 2020 - 18:02

Центр громадського здоров'я у четвер знову відзвітував про отримання рекордної кількості підозр на COVID-19 за весь час епідемії в Україні - 2004, що майже на 200 більше зафіксованого напередодні максимуму у 1809.

Коефіцієнт кореляції з кількістю хворих в останні декілька тижнів становить приблизно 0,7, що вказує на високий взаємозв'язок між ними і дає підстави стверджувати, що найближчими днями в Україні знову буде зафіксовано новий рекорд кількості хворих, передає Інтерфакс-Україна.

Минулого тижня при зростанні кількості підозр до рівня майже 1800 три дні поспіль фіксувалися максимуми кількості захворілих: від 1318 до 1489 на день. Цього тижня після традиційного спаду у вихідні та понеділок кількість хворих досягла спочатку 1433, а у четвер Міністерство охорони здоров'я повідомило про новий рекорд - +1592 осіб.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ