Мова — це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма нашого організовування. Мова — душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб…
Іван Огієнко, український вчений, митрополит, політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Двоє українських військових підірвалися на вибухівці в Донецькій області, один із них загинув

13 серпня, 2020 - 14:32
Фото: mil.gov.ua

Один військовослужбовець зі складу об'єднаних сил загинув, ще один дістав поранень унаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої на Донбасі в четвер, повідомляється на сторінці Оперативно-тактичного угруповання "Схід" у соцмережі Facebook.

"У Донецькій області внаслідок відхилення від маршруту прямування підірвалися на невідомому вибуховому пристрої двоє військовослужбовців зі складу об'єднаних сил. Один із них загинув, інший дістав поранень. Пораненого військового оперативно доправили до лікувального закладу, де йому надається необхідна медична допомога", - йдеться в повідомленні.

На місці події працюють робочі групи військової прокуратури та військової служби правопорядку. Обставини трагедії з'ясовуються.

Командування об'єднаних сил і командування оперативно-тактичного угруповання "Схід" висловлює співчуття рідним і близьким загиблого.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ