Та й що ж то за народ, коли про свою користь не дбає і очевидній небезпеці не запобігає?
Іван Мазепа, український державний діяч, гетьман Лівобережної України, гетьман Війська Запорізького обох берегів Дніпра

Разумков: Зміни до Виборчого кодексу може бути ухвалено ще до виборів

13 серпня, 2020 - 11:57
Фото: Укрінформ

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков допускає внесення змін до Виборчого кодексу найближчим часом.

"Я знаю, що є ініціатива від наших колег, щоб ще до того, як відбудуться вибори, навіть під час виборчого процесу це можливо, внести деякі зміни до Виборчого кодексу, щоб унормувати проблемні аспекти, які з'являтимуться по ходу", - сказав Разумков журналістам у Сумах у четвер.

За його словами, хотілося б зміни до Виборчого кодексу внести раніше, але "це досить громіздкий документ... і він досить заполітизований".

"Не можу сказати, що він достатньо удосконалений, але сподіватимемося, що вибори відбудуться належним чином", - сказав Разумков.

Як повідомлялося, 30 липня набула чинності постанова Верховної Ради про призначення виборів до місцевих органів влади на неділю, 25 жовтня 2020 року.

Передбачено, що 25 жовтня відбудуться "чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", крім окупованого Криму та окупованих територій Донбасу.

При цьому чергові місцеві вибори не проводяться в разі призначення перших виборів депутатів відповідних місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на 25 жовтня 2020 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ