Та й що ж то за народ, коли про свою користь не дбає і очевидній небезпеці не запобігає?
Іван Мазепа, український державний діяч, гетьман Лівобережної України, гетьман Війська Запорізького обох берегів Дніпра

Зеленський: Засідання ТКГ планується на 18 серпня

13 серпня, 2020 - 12:24
Фото: ОПУ

Засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську заплановане на 18 серпня.

Про це розповів Президент Володимир Зеленський у четвер в розмові з журналістами під час відвідання Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, повідомляє Укрінформ.

"Що стосується засідання Тристоронньої контактної групи, то я впевнений, що процес не зупиниться через останні події у Білорусі. Зустріч планується на 18 серпня. Зустріч буде вже у новому форматі під головуванням Леоніда Кравчука", - сказав Зеленський.

За його словами, серед головних питань, що обговорюватимуться на зустрічі, - це продовження "режиму тиші" на Донбасі й питання звільнення українців з окупованих територій Донбасу шляхом обміну.

Як повідомлялось, 30 липня своїм Указом Президент Володимир Зеленський вивів зі складу делегації України для участі у Тристоронній контактній групі другого Президента України Леоніда Кучму і ввів першого Президента Леоніда Кравчука.

6 липня Зеленський підтвердив, що у ТКГ працюватиме також перший прем'єр-міністр України (1990-1992 рр.) Вітольд Фокін, віцепрем'єр Олексій Резніков та перший заступник секретаря РНБО Руслан Демченко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ