Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Кулеба висловив задоволення емоційною реакцією Лаврова щодо Кримської платформи

13 серпня, 2021 - 15:33
Фото з архіву "Дня"

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба задоволений учорашньою нервовою реакцію очільника зовнішньополітичного відомства РФ на Кримську платформу.

Як повідомляє "Укрінформ", про це Кулеба заявив на онлайн-брифінгу в п’ятницю.

«Учора Сергій Лавров, міністр закордонних справ Російської Федерації, незаконно відвідав український Крим. Там він зробив низку гнівних заяв про Кримську платформу - назвав її «шабашем», «збіговиськом». Я, не буду приховувати, задоволений цією нервовою реакцією. Як казав Махатма Ганді: «Спочатку вони вас ігнорують, потім вони з вас сміються, потім починають з вами боротися, а потім ви перемагаєте», - сказав Кулеба.

За його словами, РФ успішно подолала перші дві стадії і наразі перебуває на третій - активно з нами бореться.

«А четверта стадія обов'язково буде, і це буде стадія української перемоги і повернення українського Криму", - переконаний глава української дипломатії.

Як повідомлялося, загальна кількість учасників установчого саміту Кримської платформи зросла до 40.

Кримська платформа - новий консультативний та координаційний формат, ініційований Україною з метою підвищення ефективності міжнародного реагування на окупацію Криму, відповіді зростаючим безпековим викликам, посилення міжнародного тиску на Росію, запобігання подальшим порушенням прав людини та захисту жертв окупаційного режиму, а також досягнення головної мети - деокупації Криму та повернення його Україні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ