Тільки наука змінить світ. Наука в широкому розумінні: і як розщеплюється атом, і як виховувати дітей… І дорослих теж.
Микола Амосов, український лікар, учений в галузі медицини, біокібернетики

МЗС України працює над екстрадицією Франчетті з Чехії

13 вересня, 2021 - 12:44
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Міністерство закордонних справ завершує процедури з метою передачі Україні громадянина Росії Олександра Франчетті, затриманого в аеропорту Праги як ймовірного учасника окупації Криму.

Про це заявив речник МЗС Олег Ніколенко, повідомляє "Укрінформ".

Він наголосив, що затримання стало результатом злагоджених дій українських та чеських правоохоронців задля притягнення Олександра Франчетті до відповідальності за скоєння низки злочинів проти Української держави, зокрема участь в російській окупації Криму.

“Українська сторона нині працює над завершенням необхідних процедур з метою передачі Олександра Франчетті правосуддю в Україні”, - підкреслив Ніколенко.

Як повідомлялося, в аеропорту Праги 12 вересня за міжнародним ордером на арешт, виданим за запитом України, затримали громадянина РФ, причетного до окупації Криму.

За даними сайту «Миротворець», у 2014 році Франчетті приїхав до Криму, вступив в незаконне збройне формування «Самооборона Севастополя», а потім організував інше НЗФ - розвідгрупу «Північний вітер». У Росії Франчетті був нагороджений медаллю «За повернення Криму».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ