Наскільки велика сила людського духу! Дивишся на нього і дивуєшся: в чому душа тримається, а він мріє, працює, ніби перед ним - вічність...
Микола Амосов, український учений-хірург, письменник, публіцист, громадський діяч, академік НАН України

Посол США в ЄС дасть свідчення проти Трампа в Конгресі

13 жовтня, 2019 - 11:16
Фото Reuters

Посол США в Євросоюзі Гордон Сондланд дасть перед Конгресом свідчення про те, що президент Дональд Трамп попросив його заперечувати домовленість з Україною.

Про це повідомляє Інтерфакс із посиланням на The Washington Post.

За інформацією газети, Сондланд дасть свідчення наступного тижня. Нібито Сондланд не знав, чи існує з Україною домовленість з приводу розслідування справи Байдена в обмін на поставки зброї.

Демократи в Когресі хочуть почати процедуру імпічменту Трампа, оскільки вважають, що той зловживав своєю владою і впливом США на міжнародній арені, щоб побороти свого противника на майбутніх президентських виборах Джо Байдена. Імовірно, він попросив президента України Володимира Зеленського розслідувати діяльність сина Джо Байдена в раді директорів однієї з українських компаній.

До цього прихильники чинної адміністрації вважали заперечення Сондланда одним з аргументів на користь того, що домовленості між Трампом і Зеленським не існує.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ