І добро, і зло примножуються в геометричній прогресії. Ось чому ті маленькі рішення, які ми приймаємо щодня, безмежно важливі.
Клайв Стейплз Льюїс, відомий британський письменник, філософ, християнський апологет

COVID-лікарні Києва заповнені майже на 50%

13 жовтня, 2021 - 13:05
Фото: Reuters

У Києві на стаціонарному лікуванні з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебувають 1 837 пацієнтів, і 1 297 з них - у тяжкому стані.

Про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко.

Міський голова зазначив, що відділення столичних лікарень, що приймають хворих на коронавірус, заповнені майже на 47%.

Також, щодня одна з опорних лікарень – Олександрівська, приймає понад 50 нових пацієнтів.

Загалом в місті госпіталізують вже понад 300 хворих щодоби. Лікарі стверджують, що вірус став агресивнішим. Також набагато більше почало хворіти дітей".

"Сьогодні на стаціонарному лікуванні в Києві, з підтвердженим діагнозом COVID-19, перебувають 1 837 пацієнтів. 1 297 з них - у тяжкому стані. 30 хворих підключені до апарату штучної вентиляції легень. Ще 155 пацієнтів - на неінвазивній штучній вентиляції легень. Кисневої підтримки потребують 1 512 хворих. Також 195 людей сьогодні в стаціонарах з підозрою на COVID-19", - наголосив Кличко.

Він також додає: "Інфекціоністи підкреслюють, що понад 95 відсотків пацієнтів, які потрапляють у лікарню з коронавірусом, – не щеплені. До того ж, у невакцинованих хворих частіше трапляються ускладнення внаслідок хвороби".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ