Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

До Дня захисників і захисниць України понад 31 тисяч киян отримають матеріальну допомогу

13 жовтня, 2021 - 15:12
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

У Києві сім'ям загиблих учасників Революції гідності та антитерористичної операції на Донбасі з нагоди Дня захисників і захисниць України буде надано матеріальну допомогу.

Як передає "Інтерфакс-Україна", про це повідомила Київська міська державна адміністрація (КМДА).

"Виплата матеріальної допомоги – один із багатьох заходів для підтримки ветеранів АТО, учасників Революції гідності, їхніх родин. Цьогорічна допомога становить від 800 до 1500 гривень. Всього ж її отримають 31 623 киянина", - поінформувала заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Повідомляється, що виплати надійдуть на рахунок багатофункціональної електронної картки "Муніципальна картка "Картка киянина". Одноразову адресну соціальну матеріальну допомогу, яка не була своєчасно виплачена громадянину через незалежні від нього причини, у разі смерті цього громадянина буде виплачено членам сім'ї померлого.

Як відомо, 14 жовтня в Україні відзначається День захисників і захисниць України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ