Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Найближчим часом ООН направить до Афганістану три літаки з гумдопомогою

13 жовтня, 2021 - 13:50
Фото: Reuters

Управління верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ) планує найближчим часом направити до Афганістану три літаки з гуманітарною допомогою через територію Узбекистану.

Про це заявив представник УВКБ ООН, повідомляє Укрінформ з посиланням на UN News.

«Вантажі будуть доставлені повітрям в місто Термез, Узбекистан, а потім їх транспортують через прикордонний пункт Хайратан до Мазарі-Шаріфа. Літаками буде терміново доставлена необхідна гуманітарна допомога. Очікується, що перший рейс прибуде в середині жовтня», - заявив він.

Представник УВКБ Бабар Балох, перебуваючи в Кабулі, наголосив, що управління працює над створенням логістичних центрів у сусідніх з Афганістаном країнах, щоб надавати надзвичайну підтримку сотням тисяч внутрішніх переселенців.

За його словами, кількість афганців, які потребують підтримки, досягла 20 млн і продовжує збільшуватися з кожним днем.

12 жовтня лідери країн G20 погодилися залучити талібів до відправки гуманітарної допомоги до Афганістану, пише The Guardian.

ЄС запропонував виділити допомогу Афганістану на суму 1 млрд євро, заявила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. Також МВФ і Світовий банк можуть надати допомогу.

Лідери G20 також погодилися з необхідністю забезпечити успішну боротьбу з тероризмом та не допустити того, щоб Афганістан становив загрозу для зовнішнього світу. Тому питання боротьби з тероризмом відіграватиме центральну роль у переговорах з талібами.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ