Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Таран заявив, що будівництво сервісного центру компанії Baykar Makina може розпочатися в листопаді

13 жовтня, 2021 - 15:37
Фото: Baykar Defence

Будівництво в Україні сервісного центру турецької компанії Baykar Makina, яка виробляє безпілотні літальні апарати Bayraktar TB2 для Збройних сил України, може розпочатися в листопаді поточного року.

Як передає "Інтерфакс-Україна", про це повідомив міністр оборони України Андрій Таран.

"Планується побудувати за рахунок компанії Байрактар у нас в Україні сервісний центр для обслуговування Байрактар, навчання, для їх ремонту, і вже розпочалися роботи. Поки що у нас тривають бюрократичні процедури щодо оформлення землі, на якій будуватимуть цей сервісний центр. Землю ми не передаємо Байрактар, земля залишається нашою українською власністю, входить до земель оборони, а сервісний центр будують коштом Байрактар", - сказав Таран.

Міністр зазначив, що будівництво центру може розпочатися, можливо, навіть наступного місяця. "Я сподіваюся, що найближчим часом, можливо, навіть наступного місяця", - додав Таран.

Як повідомлялося, 14 вересня Таран на зустрічі з генеральним директором Baykar Makina Халуком Байрактаром розглянув можливість і перспективи розміщення виробництва турецьких безпілотних комплексів на території України.

Раніше, у квітні, придбаний у Туреччині ударний безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 вперше здійснив виліт до зони Операції об'єднаних сил, під час якого виявив техніку противника.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ