Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

У 5-ти містах України пенсіонери пішли навчатися до Університету третього віку "Протон"

13 жовтня, 2021 - 15:56

З 1-го по 13-те жовтня в Україні пройшов благодійний освітній проект – Протон-Марафон: втілюй мрії у 60+!, і охопив він Київ, Львів, Дніпро, Одесу й Харків. Його ініціював Університет третього віку «Протон» за підтримки Благодійного фонду «Let’s help!»

Мета Марафону – надихнути людей похилого віку жити насиченим і цікавим життям, втілювати мрії і здобувати знання, а також залучити нових студентів в 5- ти містах України, де вже стартувало навчання.

Співзасновниця і голова правління БФ “Let's help” Ольга Бондаренко зазначила, що місія «Протона» – зарядити людей на позитив.

«Сьогодні люди, яким 60+ років відчувають ті чи інші бар’єри в суспільстві, й «Протон» якраз руйнує деякі з них, зокрема – освітні», – сказала Ольга Бондаренко.

Вона нагадала, що гідна старість – це комплексне поняття, й окрім розвитку освіти для літніх людей, варто працювати й над забезпеченням комфортного побуту для них.

Так, протягом майже двох тижнів, Марафон пройшов у 5-ти найбільших містах України. Зокрема, у столиці відбулася посвята нових студентів, у Дніпрі пройшов майстер-клас «З Google життя в 60+ ще яскравіше», тоді як у Харкові студенти відвідали тренінг «Як почати бізнес в 60+». В Одесі люди елегантного віку танцювали разом з відомим хореографом Євгеном Котом, а у Львові готувати італійські страви з телеведучою та шеф-поваром Тетяною Литвиновою. 

Сьогодні відбувся останній захід в рамках Марафону - благодійний кінопоказ в кінотеатрі Жовтень. У планах Протону – відкрити регіональні представництва по всій Україні, аби кожен український пенсіонер мав можливість проживати яскраве та насичене життя!

Слідкуйте за новинами Університету тут:

Фб-сторінка Університету третього віку «Протон»

www.u3a.com.ua

Фб-сторінка БФ Let's help

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ