Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

На Майдані відбудеться міжнародна акція “Пам’ятай про тих, хто в полоні“

13 грудня, 2018 - 11:49
Фото: Reuters
На Майдані Незалежності 17 грудня відбудеться громадська акція на підтримку полонених у Росії українських моряків "Пам’ятай про тих, хто в полоні".

Про це повідомляє міністр у справах ветеранів Ірина Фріз на своїй сторінці у Facebook.

"17 грудня на Майдані відбудеться громадська акція “Пам’ятай про тих, хто в полоні", — написала вона.

За словами Фріз, акція покликана підтримати українських військовополонених моряків, які злочинним піратським чином з порушенням Женевської конвенції та міжнародного права були захоплені Росією, та всіх інших бранців Кремля, незаконно ув’язнених в російських тюрмах та на окупованих територіях України. Учасникам акції також пропонується написати листа або листівку із новорічним привітанням українським морякам та іншим в’язням. Скриньки для збору листів та листівок будуть розташовані на Майдані. На акцію запрошені посли і дипломати країн-членів НАТО та міжнародних організацій. Очікується, що з промовами виступатимуть народні депутати, урядовці та громадські активісти, ветерани, представники Меджлісу кримськотатарського народу, рідні українських військовополонених і заручників.

Акція розпочнеться о 19:00.

За інформацією Фріз, у 2019 році акція продовжиться в різних регіонах України та інших країнах світу.

Міністр також оприлюднила список полонених моряків.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ