Люди, які мають свободу вибору, завжди оберуть мир.
Рональд Рейган, 40-ий Президент США

ЄС вважає протидію кіберзагрозам з боку РФ пріорітетним питанням 2019 року

13 грудня, 2018 - 10:34
Фото: europarl.europa.eu

Європарламент назвав протистояння кіберзагрозам з боку Росії одним з головних пріоритетів Євросоюзу на 2019 рік, поряд з боротьбою проти тероризму і нелегальної міграції.

Про це йдеться в резолюції ЄС, прийнятої на пленарному засіданні в Страсбурзі в середу, 12 грудня, передає Deutsche Welle.

"Євросоюз повинен бути більш стійкий до зовнішнього втручання, особливо в світлі виборів до Європарламенту 23-26 травня 2019 року. ЄС також слід посилити оборону перед обличчям можливих терактів, перш за все на грунті радикального ісламізму, а також зростання радикальних настроїв, нелегальної міграції, пропаганди , кампаній по дезінформації в мережі і поза нею, російських спроб проведення кібератак та інших гібридних загроз, які вимагають швидкого і скоординованої відповіді ", - йдеться в заяві для друку, оприлюдненій за підсумками голосування.

Депутати закликали країни - учасниці Євросоюзу поступатися національними інтересами заради консолідації загальноєвропейської позиції. У зв'язку з цим вони запропонували створити Раду безпеки ЄС, який буде займатися питаннями оборони і зовнішньої політики, а також відмовитися від принципу одноголосного прийняття рішень на користь кваліфікованої більшості.

У сфері зовнішньої політики депутати наполягають на категоричну відмову від ратифікації будь-яких угод з третіми країнами, які не відповідають європейським стандартам в галузі демократії та прав людини. Євродепутати також закликали всіх членів ЄС спільно боротимуться з міграційним кризою.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...