Історія – наука про людей у часі, наука, в якій безперервно треба пов’язувати вивчення мертвих з вивченням живих.
Марк Блок, французький історик

Мати Павла Шеремета про арешти в Києві: "Боюся, щоб не постраждали невинні"

13 грудня, 2019 - 19:19
Фото: fakty.com.ua

"Боюся, щоб не постраждали невинні", - заявила Людмила Шеремет, мати журналіста Павла Шеремета, про арешти в Києві в інтерв’ю Радіо Свобода.

"Чи вірю я, що затримані – це саме ті люди, які мають відношення до злочину? Думаю, це може підтвердити або спростувати тільки суд. Єдине, чого я дуже боюся, щоб не постраждали невинні люди. Павла, його не повернеш... Звичайно, хотілося б правди. Але наскільки до неї наблизилися, дуже складно судити", - пояснила вона.

"В цій ситуації імпонує, що у президента Зеленський є воля цим займатися. Уже другий брифінг за його участі, люди готові до відкритого діалогу. З іншого боку, розслідування не доведено до логічного завершення, в кращому випадку зупинилися десь посередині. Тоді навіщо в такому «сирому» вигляді робити розголос?", - додала Людмила Шеремет.

"Мене підтримує те, що пам’ять про нього жива, Пашка був хороший хлопець, гідна людина. Я недавно була в Брюсселі на церемонії нагородження премією його імені – громадянське суспільство збирало асамблею, і мене запросили її вручити. Було багато журналістів, громадських активістів з різних країн. Всі надзвичайно тепло згадували про Павла, було дуже приємно", - підсумувала вона.

Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року у віці 44 років, коли його автомобіль вибухнув у центрі Києва, де він жив останні п’ять років. Павло від середини 1990-х працював на телебаченні, в друкованих виданнях та на інтернет-ресурсах Білорусі, Росії та України. 12 грудня Національна поліція України оголосила фігурантів справи про його вбивство. Після цього повідомлення кореспондент Білоруської редакції Радіо Свобода зустрівся з матір’ю Павла Шеремета, яка живе у Мінську.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ